osblog.pl

Blog tematyczny o nowoczesnej technologii i branży IT

Technologia

Wybieramy mały samochód dostawczy do firmy

Wybieramy mały samochód dostawczy do firmy

W sektorach, gdzie priorytetem jest ekspresowe dostarczanie produktów, paczek, urządzeń lub specjalistycznego sprzętu do klienta, kompaktowe furgony stają się niezastąpione. Są one idealnym rozwiązaniem zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak i dla większych firm planujących stworzenie floty samochodów dedykowanych do konkretnych zadań. Tym razem skupiamy się na najmniejszych rozmiarowo, lecz niezwykle funkcjonalnych pojazdach z gamy Volkswagen Samochody Dostawcze, przedstawiając modele, które zapewniają efektywne wykorzystanie środków firmowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi informacjami na stronie Mobilni.pl, gdzie znajdziesz więcej szczegółów!

Małe samochody dostawcze stanowią nieoceniony element wyposażenia dla właścicieli różnego rodzaju punktów handlowych oraz magazynów, umożliwiając transport obszernych partii asortymentu. Są one niezastąpione w branży kurierskiej, szczególnie dla dostarczycieli działających na obszarach miejskich lub w ramach usług lokalnych, a także pozwalają na rozwój działalności o usługi dowozu zamówień w obrębie miast czy okolicznych terenów. Profesjonalne ekipy montażowe i serwisowe cenią sobie te małe furgony za możliwość bezproblemowego przewożenia niezbędnych do pracy narzędzi, sprzętu i maszyn, wykorzystywanych przy realizacji napraw, utrzymania porządku, drobnych prac remontowych oraz innych wyspecjalizowanych zadań. Dodatkowym atutem mniejszych pojazdów dostawczych jest ich wielofunkcyjność, pozwalająca na używanie ich poza godzinami służbowymi jako komfortowego środka transportu dla rodziny wieloosobowej

Volkswagen Caddy Kombi

Ten egzemplarz potwierdza, że pojazdy użytkowe mogą być nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Charakterystyczny grill z wzorem przypominającym plaster miodu, eleganckie linie oświetlenia i atrakcyjna sylwetka nadają mu wyjątkowego wyglądu już od pierwszego spojrzenia. W kabinie czeka przestrzeń dla pięciu osób – w tym tylne siedzenie dla trzech, które można łatwo złożyć, zwiększając przestrzeń ładunkową. Antypoślizgowa wykładzina podłogowa ułatwia transport towarów, a dodatkowe, opcjonalne drzwi przesuwne z funkcją elektrycznego zamykania ułatwiają załadunek, zwłaszcza gdy wymagana jest koordynacja przy rozmieszczaniu ładunku. Caddy Kombi oferuje również szereg dodatkowych systemów wspomagających kierowcę, w tym monitorowanie martwego pola, asystenta podróży czy system pomocy w nagłych sytuacjach.

Volkswagen Caddy Cargo

W przeciwieństwie do wcześniej omówionego modelu Caddy Kombi, który łączył zalety pojazdu osobowego i użytkowego, Caddy Cargo stanowi idealne rozwiązanie jako mały samochód dostawczy. Jego maksymalna pojemność ładunkowa może przekroczyć 770 kg, z możliwością przewiezienia dodatkowych 100 kg na dachu. Drzwi boczne bez szyb ukrywają wnętrze komory ładunkowej, co nie tylko zabezpiecza towar przed nieautoryzowanym spojrzeniem, ale także zwiększa trwałość tej części pojazdu. W związku z brakiem okien, obszar ładunkowy wyposażono w efektywne oświetlenie LED. Należy również zwrócić uwagę na zaimplementowane w Caddy Cargo systemy wspierające prowadzenie – są one nieocenione dla użytkowników flot firmowych, dla których codzienne trasy są kluczowym elementem dnia pracy. Zaawansowany Travel Assist został uzupełniony o funkcję Emergency Assist, która przyspiesza reakcję w przypadku wypadku. Z kolei funkcja Side Assist umożliwia bezpieczne manewrowanie zmianą pasów.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij